in ,

realme, dünya çapında 200 milyon kullanıcıya ulaştı

realme dünya genelinde 200 milyon adet gönderimle en hızlı beşinci marka olma başarısını elde etti ve prestijli “200 Milyon Kulübü”ne katıldı.

realme

realme, dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olarak, 200 milyon akıllı telefon gönderimine ulaştığını resmen açıkladı. 2021’de 100 milyon adede ulaşmasının ardından, realme dünya genelinde 200 milyon adet gönderimle en hızlı beşinci marka olma başarısını elde etti ve prestijli “200 Milyon Kulübü”ne katıldı. Bu başarı, markanın kararlı ilerleyişi ve rekabetçi pazarda gösterdiği performansla ortaya çıktı.

2018’de çok sayıda akıllı telefon markasının bulunduğu doygun bir pazarda ortaya çıkan realme, küresel arenadaki konumunu sabitlemeye yönelik çabalarını sürdürüyor. Gençlere odaklanan ve onlara üstün deneyimler sunmayı hedefleyen realme, beş yıldır en iyi on küresel satıcı arasında yer alarak sektörde liderlik rolü üstlendi.

realme

realme, kullanıcı dostu ürünleri ve derin tüketici anlayışıyla dikkat çekiyor. Küresel ölçekte 100 milyon kullanıcıya ulaşması yalnızca 37 ay sürdü ve marka, 2022’de “Simply Better” stratejisini tanıtarak öncü ürün deneyimleri sunmaya odaklandı. Bu strateji, tasarım, performans ve deneyim odaklı olarak kullanıcılarına ileri teknoloji imkanları sunmayı amaçlıyor. realme, aynı zamanda Ar-Ge’ye yatırım yaparak ekran, fotoğrafçılık, oyun ve şarj alanlarında çığır açan teknolojilere odaklanıyor.

Küresel akıllı telefon pazarının daralmasına rağmen realme, sağlam büyüme grafiğini sürdürüyor. Gelişmekte olan pazarlarda güçlü bir varlık haline gelen marka, 200 Milyon Kulübü’nün diğer üyelerinden öne çıkıyor.

realme, genç tüketicilerle birlikte büyümeye devam ederek ürünlerindeki yenilikçiliği sürdürüyor. Marka, gelecek yıllarda Ar-Ge yatırımlarını %470 artırarak teknolojik yeteneklerini genişletmeyi hedefliyor. CEO Sky Li’nin ifadesiyle, realme kullanıcılarına odaklanarak yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor ve global pazardaki etkisini artırarak başarılı bir büyüme ivmesi yakalıyor.

Teknopark İstanbul’dan yatırım alan TESU: Dijital ilaç sektörüne 70 Milyon TL ile giriş

Seagate, Nytro 4350 NVMe SSD ile en son teknolojiyi sunuyor