in ,

Seagate, Nytro 4350 NVMe SSD ile en son teknolojiyi sunuyor

Phison ile iş birliği içinde geliştirilen yeni sürücü, veri merkezleri için güvenilir performans, düşük gecikme, verimli güç tüketimi ve üstün hizmet kalitesi (QoS) vaat ediyor.

Veri Merkezi Pazarı

Küresel ölçekte veri depolama altyapı çözümlerinde lider konumda olan Seagate Technology Holdings plc, en son ürünü olan Seagate Nytro 4350 NVMe katı hal sürücüsünü duyurdu. Phison ile iş birliği içinde geliştirilen yeni sürücü, veri merkezleri için güvenilir performans, düşük gecikme, verimli güç tüketimi ve üstün hizmet kalitesi (QoS) vaat ediyor.

Yeni ürün, PCIe Gen 4 yapısıyla QoS’u geliştirmeyi amaçlıyor; bu da SATA SSD’lerin iki katı genişlikte ve on katından fazla bant genişliği sunuyor. Seagate Nytro 4350 SSD, 58K IOPS’a kadar rasgele yazma hızları ve 800K IOPS’a kadar rasgele okuma hızlarıyla veri tıkanıklıklarını etkin bir şekilde ortadan kaldırıyor. Böylece tutarlı tepki süreleri sunarken, 3.3V güç kaynağı ile daha az enerji tüketimi sağlayarak artan hesaplama gücü sunuyor. Ürün, zorlu kurumsal iş yükleriyle başa çıkabilmesi için ultra-küçük M.2 2280 form faktöründe 1.92TB’a kadar kapasite sunuyor. Dayanıklılığı artırmak adına 2 milyon saat MTBF’de 1 DWPD sunuyor.

Nytro 4350 NVMe SSD

Performans avantajlarının yanı sıra, Seagate Nytro 4350 SSD, güvenilirlik ve veri güvenliğini artırmak için özellikler içeriyor. Güç kaybı veri koruması, beklenmedik güç kesintileri sırasında veri kaybını önlemeye yardımcı olurken, 5 yıllık sınırlı garanti kullanıcılara ekstra güvence sağlıyor. Linux ve Microsoft işletim sistemleriyle uyumlu olan sürücü, OCP uyumlu sistemlere entegre olmayı sağlayan OCP NVMe SSD 2.0 Desteği ile donatılmış durumda. Akıllı termal izleme ve uçtan uca veri koruması, Seagate Nytro 4350’nin kurumsal düzeyde güvenilirliğini artırırken, Seagate SeaTools sürücü yönetim yazılımı da sürücü sağlığının kolay izlenmesini sağlıyor.

Veri merkezleri için en iyi performansı sunmayı hedefleyen Seagate Nytro 4350 NVMe SSD, önümüzdeki ay satışa sunulacak. Potansiyel müşteriler yetkili Seagate bayileri üzerinden sorularını iletebilirler.

realme, dünya çapında 200 milyon kullanıcıya ulaştı

Gaming in Advertising etkinliği, oyun dünyasını ve reklamcılığı buluşturdu”