in

vivo, Funtouch OS 14 ile kullanıcı deneyimini yükseltiyor

Güncelleme, daha akıcı performans, yeni özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Funtouch OS 14

vivo, Android 14 tabanlı yeni arayüzü Funtouch OS 14’ü kullanıcılarına sunuyor. Bu güncelleme, daha akıcı performans, yeni özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Funtouch OS 14, bellek yönetimi, akıcılık, çoklu görev yetenekleri, kişiselleştirme, gizlilik ve güvenlik alanlarında önemli iyileştirmeler sunuyor. Kullanıcılar ayrıca kilit ekranı saat stilini seçebilme özgürlüğüne sahip olacaklar.

Ayrıca, “Smooth Envision” yaklaşımı sayesinde işlemler daha akıcı hale getiriliyor ve RAM kullanımı optimize ediliyor. Bu, sistem performansını artırarak daha fazla uygulamanın aynı anda çalışmasını sağlıyor.

Funtouch OS 14

Funtouch OS 14, gelişmiş küçük pencere özelliği ile çoklu görevi bir üst seviyeye taşıyor. Kullanıcılar arka planda 12 adede kadar küçük pencereyi aktif tutabiliyor ve işletim sistemi daha fazla kontrol sağlıyor.

Yeni gelişmiş video düzenleme araçları, kullanıcıların yaratıcılıklarını sınırlamadan içerik oluşturmalarını sağlıyor. Ayrıca, güncelleme kişisel bilgilerin paylaşımını daha güvenli hale getiriyor.

Funtouch OS 14 güncellemesi, Kasım ayından itibaren vivo akıllı telefon modellerine iletilmeye başlanacak. Bu güncelleme ile vivo kullanıcıları daha zengin ve gelişmiş bir deneyim yaşayacaklar.

Veri ve Bulut Analitiği İstanbul Zirvesi 2023 etkinliği gerçekleştirildi

Nissan, içerik yaratıcıları ve sanatseverler için tasarlanan Nissan Hyper Punk konseptini tanıttı