in

Western Digital, daha büyük kapasiteli ve daha hızlı depolama çözümleri sunuyor

Western Digital, ödüllü SanDisk markasının yeni çözüm serisini duyurarak depolama ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geliştirilmiş SanDisk portföyü, bellek kartı depolama alanında şirketin inovatif yaklaşımının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Western Digital Tüketici Çözümleri Başkan Yardımcısı Susan Park, kullanıcıların depolama ihtiyaçlarının sürekli olarak arttığını belirtiyor. Yeni çözümlerle, içerik üretme konusundaki sınırları zorlamayı hedefliyorlar.

Bu yeni SanDisk portföyü, depolama ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmış ve gelecekteki ihtiyaçlara da cevap verebilecek şekilde geliştirilmiş. İşte bu yeni çözümlerden bazıları:

1,5 TB SanDisk Ultra microSD UHS-I Kartlar – Dünyanın En Hızlı 1,5 TB Kapasiteli UHS-I microSD Kartı

Yeni 1,5 TB microSD kartlar, Android cihazlar, Chromebook’lar ve Windows dizüstü bilgisayarlar için ideal bir depolama çözümü sunuyor. Bu kartlar, önemli içerikler için geniş bir alan sağlıyor. Ayrıca, MobileMate USB 3.0 microSD kart okuyucu ile eşleştirildiğinde 150MB/s okuma hızına sahip dünyanın en hızlı 1,5 TB microSD UHS-I kartı olarak öne çıkıyor.

SanDisk PRO-CINEMA CFexpress TypeB Kart – Prodüksiyon Kalitesinde Bellek Kartı

IBC2023 fuarı öncesinde tanıtılan SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B kartlar, sinematik görüntüler için profesyonel performans sunuyor. Bu kartlar, minimum 1.400MB/s yazma hızıyla sinema kalitesinde 8K video çekmenize imkan tanıyor. Ayrıca, dayanıklı yapıları ile öne çıkıyor.

Güncellenmiş SanDisk USB Seçenekleri – Canlı Renklerde Çoklu Konnektörlü Flash Sürücüler

Yenilenen USB flash sürücüler, daha fazla fotoğraf çekip saklama ihtiyacını karşılıyor. SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C, Altın ve Gümüş renk seçenekleriyle çevrilebilir USB Type-C ve Type-A konnektörlere sahip bir flash sürücü olarak öne çıkıyor. SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C ise USB Type-C ve Type-A cihazlarda çalışan, yüksek hızlı depolama seçeneği sunuyor.

Western Digital’in bu yeni çözümleri, depolama ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar için geniş seçenekler sunuyor.

Sony ZV-E10 ile çarpıcı hikayeler yaratın!

Yeni lüks elektrikli araç HONGQI E-HS9’un Türkiye lansmanı yapıldı