in

Exagate, Data World Paris fuarında yenilikçi veri merkezi çözümlerini tanıttı

Dünyanın önde gelen veri merkezi sektörü firmalarının katıldığı Data World Paris Fuarı, bu yıl 7. kez düzenlendi.

Exagate

Dünyanın önde gelen veri merkezi sektörü firmalarının katıldığı Data World Paris Fuarı, bu yıl 7. kez düzenlendi. Veri merkezi çözümleri sunan Exagate, fuarın öne çıkan katılımcıları arasındaydı. Kendi Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği veri merkezi ortam izleme ve kontrol çözümleriyle dikkat çeken Exagate, Data Centre World Paris etkinliğinde sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü.

Paris’in hızla büyüyen veri merkezi sektörüne ev sahipliği yapan etkinliğe, veri merkezi ekipman ve hizmetleri sağlayıcıları, yazılım şirketleri, bağlantı alanında faaliyet gösteren firmalar, güç yönetimi ve iklimlendirme çözümleri sunan şirketler gibi sektörün lider isimleri katıldı. Exagate, veri merkezleri için enerji sistemleri yönetimi ve ortam izleme gibi katma değerli çözümleriyle fuarda öne çıkan stantlardan birini oluşturdu.

Firma, yeni ürünü PWG2 Intelligent PDU Serisi’ni ilk kez Paris’te tanıttı. Bu ürün, veri merkezi kabinetlerinde enerji dağılımının daha efektif bir şekilde yönetilmesini sağlıyor ve kullanıcı dostu arayüzü ve çevre sensörleriyle enerji altyapısında geniş bir kontrol imkânı sunuyor. Sektörde öncü olan PWG2 Next-Gen PDU’lar, güvenilirlik ve güvenlik açısından benzersiz özellikler sunuyor ve üst düzey esneklik, gerçek zamanlı izleme ve kolay güç yönetimi sağlamak üzere tasarlandı.

Exagate’in PWG2 Intelligent PDU Serisi, 60 santigrat dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle dayanıklılık gösterirken, aynı zamanda veri merkezi işletmelerine yönetim, analiz ve raporlama desteği sunuyor. Bu ürün, Exagate teknolojisi SmartPack yazılımıyla da uyumlu olarak çalışıyor ve dünya genelinde veri merkezi işletmelerine geniş bir yayılma potansiyeli sunuyor.

Data Center World Paris’te öne çıkan PWG2 Intelligent PDU Serisi, yeni veri merkezi projelerine değer katmayı hedefliyor ve Exagate’in teknolojisinin uluslararası alanda yayılmasına katkıda bulunuyor.

Western Digital, veri merkezleri için 24TB ve 28TB depolama çözümlerini tanıttı

Hyundai, Interbrand’e göre değerini yüzde 18 artırdı