in

Canon, tam kare fotoğraf makineleri için geniş açılı yeni otomatik odaklı lensini tanıttı

RF 10-20mm F4L IS STM, kompakt boyutta olmasına rağmen eşsiz bir ultra geniş açılı çekim deneyimi sunarak kullanıcılara sınırsız imkanlar sağlıyor.

RF 10-20mm F4L IS STM

Görüntüleme teknolojilerinin lider ismi Canon, fotoğraf ve video profesyonellerine yönelik L serisi ürün ailesinin son üyesi olan RF 10-20mm F4L IS STM modelini kullanıcıların beğenisine sundu. RF 10-20mm F4L IS STM, kompakt boyutta olmasına rağmen eşsiz bir ultra geniş açılı çekim deneyimi sunarak kullanıcılara sınırsız imkanlar sağlıyor.

RF 10-20mm F4L IS STM, tam kare fotoğraf makineleri için üretilmiş en geniş otomatik odaklı zum lens olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 20mm geniş açısı ve 10mm ultra geniş açı aralığı sayesinde olağanüstü ve çarpıcı çekimler yapma olanağı sunuyor.

RF 10-20mm F4L IS STM

Bu lens ayrıca, daha fazla detayın doğru şekilde yakalanmasını sağlamak için en yüksek standartlarda tasarlanmıştır. Zorlu çekim koşullarında dahi kusursuz netlikte, sarsıntısız görüntüler üreten en yeni Periferi Kontrolü Görüntü Sabitleme (IS) teknolojisine sahiptir. Ayrıca, sabit f/4 maksimum diyafram açıklığı, tüm zum ayarlarında tutarlı pozlama sağlar.

RF 10-20mm F4L IS STM

RF 10-20mm F4L IS STM, profesyonel fotoğrafçılar ve videografçılar için değerli bir yükseltmedir. Geniş açılı fotoğraflar ve videolar için idealdir ve en zorlu hava koşullarına dahi dayanıklılık sağlar.

Bu yeni lens, geniş bir görüş açısı sunmanın yanı sıra, kompakt yapısıyla da dikkat çeker. Kullanıcılar, geliştirilmiş teknolojinin tüm avantajlarından kolayca faydalanabilirler. RF yuvası, fotoğraf makinesi ve lens arasında yüksek iletişim hızı sağlayarak kompakt bir tasarımdan olağanüstü görüntü kalitesi elde edilmesine olanak tanır.

RF 10-20mm F4L IS STM, fotoğrafçıların çekim takımlarında kalıcı bir yer edinmeyi hak eden hafif ve kompakt bir lens olarak öne çıkıyor.

Sosyal mühendislik saldırılarına karşı alınması gereken önlemler

HONOR, Çin’de yeni katlanabilir akıllı telefonu HONOR Magic Vs2’yi tanıttı