in

realme 11 Pro Serisi: Matteo Menotto dokunuşuyla güç ve estetik bir arada

Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah renk seçenekleriyle realme 11 Pro Serisi, üstün tasarımıyla teknolojiyi lüksle harmanlıyor.

realme 11 Pro

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından realme, 11 Pro Serisi’ni Gucci’nin önceki tasarımcısı Matteo Menotto’nun sanatıyla buluşturdu. Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah renk seçenekleriyle realme 11 Pro Serisi, üstün tasarımıyla teknolojiyi lüksle harmanlıyor.

Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ın rol aldığı reklam filmiyle tanıtılan realme 11 Pro Serisi, mobil fotoğrafçılık deneyimini devrim niteliğinde bir seviyeye taşıyor. Aynı zamanda realme Tasarım Stüdyosu ve Gucci’nin önceki tasarımcısı Matteo Menotto’nun elinden çıkan muhteşem tasarımıyla dikkat çekiyor. Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah seçenekleriyle 11 Pro Serisi, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Güçlü Performans ve Zarif Tasarım: realme 11 Pro Serisi

realme 11 Pro – Mete Gazoz

realme, “Dare to leap” felsefesini benimseyerek, gençlerin dünya çapında ünlü lüks markaların tasarımını ve işçiliğini deneyimlemesini sağlıyor. Gucci’nin önceki baskı ve tekstil tasarımcısı Matteo Menotto ile işbirliği yaparak, realme 11 Pro Serisi için özel bir tasarım ortaya koyuyor.

Matteo Menotto, modaya yön veren çanta ve tekstil baskılarıyla tanınıyor. Popüler unsurlar ve sanatsal mirasla yaratıcı bir yaklaşım sunuyor. Bu birleşim, Milano’nun modasından ilham alıyor. Milano’nun moda kültürü, temel yapısı ve sanatsal atmosferi, benzersiz bir estetik ve tasarım ilhamı sağlıyor. realme 11 Pro Serisi’nin yuvarlak şekilli kamera modülü tasarımı yükselen güneşi simgeliyor; ortadaki sarı çizgi ise uzaklara giden yolu temsil ediyor ve bej vegan deri, Milano’da güneşin doğuşunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

realme 11 Pro Serisi’nin özel vegan deri tasarımı, premium çantalardan ve araç iç tasarımlarından ilham alıyor. 3D dikişler ve 3D dokuma dokusu, bu üst düzey deri çantalardan ve kamera çantalarından türetilmiştir.

Farklı Stillere Uygun Üç Çarpıcı Renk

realme 11 Pro Serisi, genç nesillerin estetik ihtiyaçlarına hitap ediyor. Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

realme: Teknolojiyi Estetikle Buluşturuyor

realme 11 Pro Serisi, amiral gemisi görüntü standardını benimseyerek önemli bir adım atıyor. realme 11 Pro+ 5G, 200MP SuperZoom Kamera, Otomatik Yakınlaştırma modu, SuperOIS, Ay Modu, Süper Grup Portresi gibi bir dizi kamera özelliği sunarak mobil fotoğrafçılığı zirveye taşıyor.

Mercedes-Benz GenH2 kamyonu, sıvı hidrojen ile tek dolumda 1000 kilometre rekorunu kırdı

World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını ödüllerle kutluyor