in

Fujifilm instax ailesinin yeni üyesi: instax SQUARE SQ40

Fujifilm, şipşak fotoğrafçılığı ve akıllı telefon baskılarını seven kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Şimdi de otomatik pozlama fonksiyonu ve selfie moduyla kullanıcılarının beğenisini kazanacağı yeni şipşak fotoğraf makinesi, instax SQUARE SQ40’yi satışa sundu.

Fujifilm, hiç tecrübesi olmayan kullanıcılarının bile iç veya dış ortam koşullarına göre otomatik ayarlamalarla anında yüksek kaliteli fotoğraflar çekebileceği yeni instax modelini satışa sundu.

Instax SQUARE şipşak kamera serisinin yeni üyesi instax SQUARE SQ40, deklanşöre basıldığında ortam ışığının seviyesini otomatik olarak algılayarak perde hızını ve flaş seviyesini ortama göre optimize edebildiği otomatik pozlama fonksiyonuna sahip. Ayrıca kullanıcılar SQUARE SQ40’yi açtıktan sonra lensi çevirerek selfie ve yakın plan çekimlerde mükemmel sonuç veren Selfie Modunu da etkinleştirebiliyor. Bu mod ile kolay ve zahmetsizce selfie ve yakın plan çekimler yapılabiliyor.

Fujifilm Europe Görüntüleme Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Shin Udono, piyasaya sürülen instax SQUARE SQ40 ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Tüketiciler, instax MINI 40 şipşak fotoğraf makinesini çok sevdi, biz de seriyi kare format seçeneği ile genişletmeye karar verdik. instax hayranları artık hem klasik tasarımlı bir şipşak fotoğraf makinesine sahip olacak hem de SQ40’nin geniş, kare görüntü alanının keyfini çıkarabilecek.˝

Yeni film çeşidi de satışa sunuluyor

instax SQUARE SQ40’ye ek olarak sakin ve huzurlu bir gün batımını andıran yumuşak renk geçişlerine sahip farklı film kenarlıkları sunan “Sunset” isimli yeni instax SQUARE anlık fotoğraf filmi de satışa sunuluyor. Kare formatlı bu yeni şipşak filmin tasarımı, gün batımı sırasında gökyüzünde oluşan yumuşak renk geçişlerinden ilham alıyor. instax SQUARE Sunset Film, tüm instax SQUARE şipşak filmleri gibi 10 pozluk tek paketler halinde satışa sunulacak.

Fujifilm instax SQUARE SQ40 şipşak fotoğraf makinesinin 29 Haziran’dan itibaren 3.849,00 TL perakende fiyatıyla raflarda olması bekleniyor. Instax SQUARE Sunset Film ise 289,00 TL perakende fiyatıyla paket (10 film) olarak satışa sunulması bekleniyor. Daha fazla ürün bilgisi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik sektöründe öne çıkan 6 teknoloji trendi

Android cihazlar siber suçlular için popüler hedef