in ,

Canon, imageFORMULA R30 ile evden çalışanlar için özel bir tarayıcı sunuyor

Canon, evden çalışanlar ve küçük işletmeler için ideal bir seçenek olan yeni imageFORMULA R30 belge tarayıcısını duyurdu.

Kullanıcıların hızlı bir şekilde işleme geçmesine olanak tanıyan bu tarayıcı, verimlilik, rahatlık ve kullanım kolaylığı arayanlar için önemli bir çözüm sunuyor.

imageFORMULA R30, kolay kurulum özelliğiyle öne çıkıyor ve Windows ve Mac cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Bu, tek bir kullanıcı için olduğu gibi farklı cihazların bulunduğu ortak alanlarda çalışanlar için de uygun bir seçenek olduğu anlamına geliyor. Tarayıcı, kartvizitler, faturalar, fotoğraflar ve kayıtlar gibi farklı boyutlardaki belgeleri tarayabiliyor.

Yeni imageFORMULA R30, malzeme boyutunu ve rengini algılayan, eğikliği düzelten ve belge yönlendirmesini düzenleyen otomatik iyileştirme özellikleriyle donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde zaman ve ayar değiştirmeye gerek kalmadan kaliteli tarayım sağlanmaktadır. Tarayıcı aynı zamanda dahili CaptureOnTouch Lite yazılımına sahip olduğundan belgeleri PDF, TIFF, JPEG ve PNG gibi çeşitli dosya formatlarına dönüştürmek kolaylaşıyor ve anahtar kelimeler kullanılarak belgelerde hızlı bir şekilde arama yapabiliyor.

imageFORMULA R30, daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış parçalarla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, çevresel etkiyi en aza indirmek için 10 W’tan daha az elektrik tüketiyor. Ambalajında polistiren içermeyen kağıt ve biyolojik olarak parçalanabilir plastik gibi geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak daha sürdürülebilir bir tasarım hedeflenmiştir. 3 kg’ın altında hafif bir yapıya sahip olan bu tarayıcı, karbon emisyonunun azaltılmasına da katkıda bulunuyor.

TECNO, Türkiye’de TECNO SPARK 10 Serisini Satışa Sunuyor

TELKODER, Microsoft’un haksız ve hukuka aykırı uygulamalarını Türk adaletine taşıyor