in , ,

HUAWEI, yılın ilk lansmanında yeni akıllı ofis ve ses ürünlerini tanıttı!

HUAWEI, Türkiye’de ‘Fashion Forward’ konsepti altında gerçekleştirdiği etkinlikle ses ve akıllı mobil ofis serisinin yeni modellerini tanıttı.

HUAWEI, Türkiye’de ‘Fashion Forward’ konsepti altında gerçekleştirdiği etkinlikle ses ve akıllı mobil ofis serisinin yeni modellerini tanıttı. Yeni ürünler, çalışma ve özel hayatı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Avrupa Başkanı William Tian, etkinlikte yaptığı açıklamada, “Sıkı çalışmalarımız ve yüksek kaliteli yeni ürün ve hizmetlerimiz sayesinde 2023 yılında çok güçlü bir performans sergiledik. Türkiye, Huawei Avrupa’nın en önemli pazarlarından biri haline geldi. 2023 gelirimiz bir önceki yıla göre %25 arttı. 2024 yılında da daha yenilikçi ve modaya uygun ürünlerle pazara çıkmaya devam edeceğiz. Bu başarıda bize inanan tüm ortaklarımıza ve medyadaki dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao ise “Türkiye’de tüm zorluklara rağmen büyümeye devam ediyoruz. Huawei marka bilinirliği, zorlu piyasa koşullarına rağmen geçen yıla göre tüm yıl boyunca %5 arttı. Bilgisayar kategorisinde vizyonumuz, Yüksek Performanslı Ultra İnce PC’nin Türkiye’nin 1 numaralı markası olmak. Tablet kategorisinde ise, ofis sınırlarını aşarak her yerde hafif ofis vizyonunu gerçekleştirmek. Tüm bunlar, sevgili Türk tüketicilerin bize olan güveninin bir göstergesidir. Huawei, tüketici güvenini asla sarsmayacak” açıklamasında bulundu.

Yeni HUAWEI Ürünleri:

  1. HUAWEI MatePad Pro 13.2: İş yaşamını daha yaratıcı hale getirmek üzere tasarlanan bu tablet, yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Ön satışa sunulan ürün, geniş OLED esnek ekranı ve ince tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, Renk Yakalama özelliği ve HUAWEI X-True Display ve HUAWEI SOUND teknolojileriyle destekleniyor.
  2. HUAWEI FreeClip: Hareket halinde konforlu bir dinleme deneyimi sunan bu kulaklık, C-köprüsü tasarımı ve uzun pil ömrü ile öne çıkıyor. Şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 36 saate kadar dinleme imkanı sağlıyor.
  3. HUAWEI MatePad Air PaperMatte: Kağıt üzerine kalemle yazma deneyimi ve kağıt benzeri bir okuma deneyimi sunan bu tablet, yüksek çözünürlüklü ekranı ve adaptif yenileme hızı ile öne çıkıyor.
  4. HUAWEI MateBook D16: 16 inç Eye Comfort ve FullView Ekranı ile geniş bir ekran sunan dizüstü bilgisayar, yüksek performanslı 13. Nesil Intel Core H serisi işlemcisi ile dikkat çekiyor.

LG, elektrikli araç şarj çözümleri için Texas’ta üretim fabrikasını açtı

SpaceX, Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı ile özel uzay görevini başlattı