in

Üstün Ütüleme Performansı ile Arçelik Aria™ Expert Ütü

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Arçelik, yüksek buhar gücüne sahip Arçelik Aria™ Expert BEU 9030D el ütüsüyle en iyi ütüleme performansını sunuyor.

Arçelik Aria™ Expert BEU 9030D el ütüsü, yüksek buhar gücü ve en iyi ütüleme performansının yanı sıra hareket sensörü sayesinde harekete duyarlı buhar vermesiyle kırışıkların üstesinden geliyor ve kolay bir ütüleme deneyimi yaşatıyor.

Her kumaşa uygun 3 farklı sıcaklık moduyla kıyafetlerin kolayca ütülenmesini sağlayan Arçelik Aria™ Expert BEU 9030D ütü, 3000W yüksek performansı, 280 g şok buhar gücü ve 63 g/dk sürekli buhar gücü ile kolay ütüleme deneyimi sunuyor. Homojen sıcaklık dağılımı ve maksimum kayganlık sağlayan SuperGlide taban teknolojisi sayesinde kusursuz ütüleme sunan ve 350 ml su tankı kapasitesine sahip Arçelik Aria™ Expert BEU 9030D ütü, otomatik kireç temizleme teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Arçelik Aria™ Expert BEU 9030D ütü, otomatik kapanma özelliği sayesinde prizde unutmalara karşı güvenliğiniz için geliştirilmiş bir sisteme de sahip.

Sağlık ve biyoteknoloji odaklı Teknopark İstanbul girişimleri iş dünyası ile buluştu

Şahane Kasım döneminde tüketiciler en çok akıllı telefon satın aldı