in

HONOR, yapay zeka destekli yeni görüntü motorunu duyurdu

HONOR’un yeni görüntü motoru, kullanıcılara HONOR Magic5 Pro’da yapay zeka destekli fotoğrafçılık sunuyor.

Honor

Küresel teknoloji markası HONOR, yeni görüntü motoru HONOR Image Engine’i duyurdu. Yeni amiral gemisi modeli olan HONOR Magic5 Pro’da kullanılan yeni görüntü motorunun devrim niteliğindeki yenilikleri arasında, mükemmel görüntüleme özellikleri sunmak için tüm odak uzaklığı aralığında birden fazla kameranın birleştirilmesini sağlayan Ultra Fusion Hesaplamalı Fotoğrafçılık yer alıyor.

Honor

HONOR Image Engine ve son teknoloji hesaplamalı fotoğrafçılık yeteneklerinden faydalanan HONOR Magic5 Pro, üstün ışık algılama performansı için artırılmış sensör boyutu ve daha geniş diyafram açıklığı ile gelen 50MP Geniş Kamera, 50MP Ultra Geniş Kamera ve 50MP Periskop Telefoto Kameradan oluşan güçlü bir Üçlü Ana Kamera sistemine sahip.

Honor

Yapay zeka algoritmalarını geliştirmeye devam eden HONOR, Yapay Zeka Hareket Algılama teknolojisi, Milisaniye Falcon Capture ve Ultra Füzyon Hesaplamalı Optikler gibi çığır açan özelliklerle sahip olan yeni HONOR Image Engine’i piyasaya sürerek akıllı telefonlarında inanılmaz görüntüleme yetenekleri sunma taahhüdünü yerine getiriyor.

Honor

HONOR Magic5 Pro, Yapay Zeka Hareket Algılama teknolojisi sayesinde Guinness Dünya Rekorları tarafından Dünyanın En Yüksek Bacak Arası Smaç rekor denemesini yakalayan resmi akıllı telefon olarak seçildi. Milisaniye Falcon Capture teknolojisi ile HONOR Magic5 Pro aynı zamanda piyasadaki en yüksek çekim hızına sahip olup kullanıcılara daha akıllı ve verimli bir fotoğrafçılık deneyimi sunarken Ultra Füzyon Hesaplamalı Optikler, HONOR Magic5 Pro’daki görüntü netliğini %29,5’e kadar artırmayı başardı.

E-ticaret sektöründe stratejik iş birliği gerçekleştirildi

Petrol Ofisi, web sitesini görme engelliler için erişilebilir hale getirdi