in ,

GeForce NOW Kütüphanesine Ocak Ayında 24 Yeni Oyun Ekleniyor

2023 yılıyla birlikte GeForce Sistemi’ne yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Yeni yılın ilk ayında GeForce NOW Kütüphanesine beş oyun eklenirken, Ocak ayında toplamda 24 yeni oyun oyuncularla buluşacak.

NVIDIA G-SYNC özellikli monitör desteğiyle GeForce NOW ilk kez istemciye göre akış hızını değiştirecek ve Reflex özellikli oyunlarda istemci ekranlarında sorunsuz ve anlık kare güncellemeleri sunarak toplam gecikmeyi daha da azaltacak.

CES 2023’te HP, NVIDIA GeForce NOW için OMEN Gaming Hub aracılığıyla desteğini duyurdu. Bu iyileştirmeyle, son model HP dizüstü bilgisayarlarında bulunan, 1.500’den fazla oyundan oluşan GeForce NOW kitaplığına erişim mümkün olacak ve GeForce kalitesinde oyun performansı deneyimlenebilecek.

GeForce NOW Kütüphanesi Büyümeye Devam Ediyor

Şu an GeForce NOW Kütüphanesinde desteklenen 1.500 ‘den fazla oyunun 400’ü 2022 yılında eklendi. Üyeler, Electronic Arts ve Ubisoft gibi en iyi yayıncılardan, Valheim ve Rust gibi popüler PC indie oyunlarından ve Fortnite ve Genshin Impact gibi 100 ‘den fazla popüler ücretsiz oyunu kütüphaneden seçip oynayabiliyor.

2023 yılı, RTX destekli Portal’ın da dahil olduğu, piyasaya sürülecek en büyük PC oyun lansmanlarından bazılarını da beraberinde getiriyor.

Tam ışın izleme, RTX destekli Portal’ın her sahnesini dönüştürerek ışığın yansımasını ve her alanın yeni yüksek çözünürlüklü, fiziksel tabanlı dokulardan ve gelişmiş yüksek poli modellerden etkilenmesini sağlıyor. Işın izleme özelliğiyle yaratılan ışık ve gölgeler oyunculara gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Dolaylı ortam aydınlatması, odaları doğal bir şekilde aydınlatıp gölgelendirirken; hacimsel ışın izlemeli aydınlatma sis ve dumanın arasından dağılıyor ve gölgeler mükemmel pikseller haline geliyor.

Valve’ın klasik oyununun bu ışın izli yeni tasarımı, Portal’ın “Aperture Science nin test odalarını yeniden hayata geçiren NVIDIA RTX Remix adlı devrim niteliğindeki bir modlama aracı kullanılarak inşa edildi.

Daha büyük oyunlarsa yolda! Bu hafta CES 2023 ‘etkinliğinde duyurulduğu gibi, Atomic HeartThe Day Before ve Party Animals bu yıl piyasaya çıkar çıkmaz GeForce’a katılacak. GeForce Now sistemine ilişkin en güncel gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Yeni Oyunlar THQ Nordic’ten

GeForce NOW kütüphanesine gelen beş THQ Nordic oyunuyla yeni ve heyecan verici maceralara atılabilirsiniz! Favori dijital mağazanızdan Steam ve Epic Games Store sürümlerine tüm GeForce NOW uyumlu cihazlar üzerinden erişmek şimdi hiç olmadığı kadar kolay!

The Valiant‘ta dünyaya kötülüğü getirebilecek güçlü bir antik eserin parçalarının bir araya gelmesini durdurmak için göreve çağrılan eski bir haçlı şövalyesinin hikayesine şahitlik edebilirsiniz. Farklı becerilere sahip savaşçıları bir araya toplayabilir ve düşmanlarınızı yenmek için özel kahramanlarınızı yaratabilirsiniz. GeForce NOW Ultimate üyeliği ile 4K çözünürlükte bile PC ve Mac uygulamalarından oyunun keyfini çıkartmak mümkün.

Destroy All Humans‘ta kötü uzaylı Crypto-137 olarak dünya vatandaşlarından DNA toplayın! Hükümeti devirmek ve 1950’lerin şehirlerini uçan bir daire ile yıkmak için bir dizi uzaylı silah ve psişik beceri kullanarak oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Uzaylı istilacı Crypto, Destroy All Humans’ta harika bir şekilde geri dönüyor! Destroy All Humans! 2:Reprobedta galaksiler arası maceralarınızı muhteşem 4K kalitesinde NVIDIA SHIELD veya Samsung Smart TV‘lerde büyük ekran deneyimiyle izleyebilirsiniz.

Bir av köşküne sahip olup, sınırları olmayan bir dünyayı keşfedebilir ve Way of the Hunter’daki birinci sınıf ateşli silah ve ekipmanlarla avlanabilirsiniz. Tek veya çok oyunculu oyunlarla avın tadını çıkarabilir ve hareket halindeyken mobil cihazlarda oyun performansını deneyimleyebilirsiniz.

MX vs ATV Legends‘ta yüksek gerilimli açık hava yarışlarında yarışarak dünyaca ünlü, profesyonel bir off-road sürücüsü olun. Logitech G CLOUD veya bulut oyun Chromebook‘ları gibi gelişmiş oyun performansı için tasarlanmış cihazlarda her seçimin farklı deneyimler sunduğu yeni modda diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz.

Ocak ayında GeForce NOW kütüphanesine katılacak oyunların listesi:

Ayrıca, bu hafta oyuncular aşağıdaki oyunlara da erişilebilecek:

Siber Yeteneklerin Büyük Mücadelesi TEKNOFEST Hack Masters’da

Fujifilm instax mini Link 2 SE benzersiz özellikleriyle satışa sunuldu